Herkes için iyi gıda

Habitat organik market olarak; her bölgeden üreticinin sertifikalı ve organik tarım ürünlerini, kendi belirledikleri fiyatlar doğrultusunda raflarımızda sizler ile buluşturmayı hedefliyoruz.

İyi gıdanın iyileştirici gücü artık her yerde!

İyi gıdanın; bizden mutfaklarınıza, mutfaklarınızdan sofralarınıza, sofralarınızdan vücudunuza ve vücudunuzdan ruhunuza doğru ilerleyen yolculuğu için açtığımız kapıda, beslenmenin aslında ne kadar da geniş bir alanı etkisi altına aldığını hatta gelecek kuşaklara nasıl bir dünya bırakmak istediğimiz konusunda dahi verdiğimiz kararların bir göstergesi olduğunu görüyoruz. Bu bilinçle iyi gıdanın, ulaştığı her yerde iyileştirme gücünün olduğunu savunuyoruz.

İyi gıda ruhu iyileştirir

Doğadan, doğal olarak gelen gıdanın şifası geçmişten beri bilinen bir bilgidir. Üretim koşulları en doğal şekilde sağlanarak ortaya çıkan her gıda, gerçek bir besin kaynağı olarak tabir edilir. Özenle hazırladığınız her yemeğin içine doğru giden yolculukta, malzemelerin organik üretilmiş olması ruhunuz için de şifa kaynağıdır. Beslenmeye duyduğumuz saygı ile; dalından kopmuş meyveyi, özenle kaynatılmış pekmezi ve daha birçok ürünü olabildiğince çok sofraya ulaştırmayı hedefliyoruz.

Çünkü iyi gıda; ulaştığı yerdeki hayatları da iyileştirir

Sıhhatli bir yaşam sürmenin birçok yolu olsa da; iyi beslenmek bunların en başında geliyor. Ailemiz ve sevdiklerimiz ile paylaştığımız her sofra aslında birçok dokunuşu da beraberinde getiriyor. Habitat organik market olarak; mevsiminde en doğal hali ile üretilen her sebze ve meyveyi sofralarınıza ulaştırmak daimi hedeflerimiz arasında en başta yer almaktadır.

İyi gıda sadece hayatı ve ruhu değil, toprağı da iyileştiriyor

Doğada herkesin beslenmeye hakkı var düsturu ile; Her nerede yaşıyor olursa olsun herkesin, mevsimine uygun ve doğru şartlar ile üretilmiş sağlıklı ve iyi gıdaya ulaşarak beslenmeye hakkı var. Her türlü canlının doğada yetişen ürünlerden yem alarak beslenmeye hakkı var. Toprağın, üretebileceğinden fazlası ile doldurulmadan bırakılan boşluklarından nefes alarak beslenmeye hakkı var…

Bu bağlamda, iyi gıdanın iyileştirici gücüne herkes erişebilsin diye; ülkemizin tarım arazilerini kirlenmeden gelecek kuşaklara aktarmayı, topluma sağlıklı gıdayı temin etme ve tüketme şansı vermeyi, sunduğumuz en iyi fiyatlar ile daimi ulaşılabilirliği hedefliyoruz.

Habitat Organik

İyi Gıda İyileştirir!

“Problemleri, onları üreten kafalarla çözemeyiz”

Albert Einstein

Gıdayı taze ve mevsiminde tüketmek, sadece sağlığımız için değil, toprağı doğayı korumak için de önemli. Hem domatese, salatalığa kavuşmayı beklemenin tadı bambaşka değil mi?

İletişim Bilgilerimiz